برگ نخست / درباره ما

درباره ما

تاریخچه تاسیس

شرکت شبکه گستر پادرا درسال ۱۳۷۱ تحت عنوان یک شرکت رایانه ای به ثبت رسید و فعالیت خود را در زمینه ارائه سرویس اینترنت واینترنت پر سرعت و نیز نرم افزار و شبکه های ارتباطی آغاز نمود. فعالیت شبکه گستر پادرا به تدریج در زمینه شبکه و ارتباطات بی سیم گسترش یافت به گونه ای که درسال ۱۳۷۴ اقدام به راه اندازی اولین لینکهای ماهواره ای و دسترسی به اینترنت ازطریق بخش خصوصی نمود.

اینک نزدیک به دو دهه است که این شرکت به عنوان یکی ازبزرگترین شرکتهای فعال درصنعت ICT، توانایی تامین انواع نیازهای ارتباطی موجود در بازار را دارد و هم اکنون بخش وسیعی ازخدمات اینترنتی در سطح شهر تهران توسط شبکه گستر پادرا ارائه میشود.

در راستای بهبود خدمات و پیشرفت در نوع خدمات و سرویس ها و نیز بهبود فضای کسب و کار کشور شرکت شبکه گستر پادرا اقدام به تدوین چشم انداز شرکت تا سال 2020 نموده است.

خدمات اینترنتی و سبد محصولات سرویس های اینترنت

تجربه نزدیک به دو دهه در عرضه انواع خدمات اینترنتی، فرصت مناسبی بوده تا اینک ما بتوانیم سبد محصولات متنوع و متمایز برای پاسخگویی به نیازهای متفاوت شما را در قالب شرکتی با نام شبکه گستر پادرا فراهم آوریم. خدمات این شرکت در دسته های جداگانه به شرح ذیل می باشند :

۱ - خدمات ویژه کاربران با مصارف عادی

۲ – خدمات ویژه سازمان ها و کاربران تجاری

خدمات و سبد محصولات

ما برای تکمیل سبد محصولات و زنجیره خدماتی خود، همچنین پاسخگویی بهتر به نیازهای ارتباطی و اینترنتی شما کاربران گرامی ،اقدام به ارائه خدمات ارزش افزوده نموده ایم .این خدمات عبارتند از:

بخش های داخلی شبکه گستر پادرا

شرکت شبکه گستر پادرا، از چهار بخش کلیدی که نقش لبه تماس شرکت با مشتریان را بازی می کنند، برخوردار است که هر کدام از آنها ، می توانند به تنهایی و البته در یک فرایند کار گروهی آثار ملموسی بر میزان رضایتمندی بازار از خدمات این شرکت بر جای بگذارند.

    » بخش فروش
    » بخش پشتیبانی (Contact Center)
    » بخش حامی مشترکین (Customer Care)
    » خدمات بخش پشتیبانی حضوری

توانمندی های شبکه گستر پادرا

میزان توانمندی های شرکت های اینترنتی در خصوص کیفیت خدمات و چگونگی ارائه آن به کاربران ، یکی از مهمترین مزیت های رقابتی در بازار اینترنت است. رقابت در بازار خدمات دسترسی به اینترنت ، موجب شده تا شرکت ها با ارائه خدمات کیفی تر و سریع تر ، مشتریان موجود خود را به مشتریان وفادار مبدل کنند و براساس یک برنامه مشخص به افزایش سهم بازار خود بپردازند.

بر همین اساس عمده استراتژی شرکت های موفق بر یک موضوع اساسی استوار است. توانمندی کافی در ارائه خدمات مشتری مدارانه و تمرکز بر حفظ و رعایت حقوق کاربران ، این همان موضوعی است که باعث شده تا شبکه گستر پادرا طی یک دهه گذشته به یک شرکت بزرگ و قدرتمند در عرصه خدمات اینترنتی مبدل شود.

گروه شرکت های شبکه گستر پادرا از توانمندی لازم برای ارائه راه حل های امنیتی شبکه ،برخوردار است و با ایجاد سیستم soc گام بزرگی جهت مدیریت ، نظارت و کنترل امنیت اطلاعات براساس استاندارد های پذیرفته شده بین المللی برداشته است.

ارائه کمک جهت تهیه گزارش های سازگاری (compliance ) برای بازرسان امنیتی از طریق اطلاعات جمع آوری شده، داشتن یکی از برترین برند های تجاری در حوزه ICT کشور، راه اندازی اولین شبکه بی سیم بدون دید مستقیم کشوردر سال 83، راه اندازی اولین شبکه WIMAX کشور در سال 1388 و برخورداری از دانش و تجربه طراحی شبکه های سلولی نیز از دیگر توانمندی های این شرکت اینترنتی است.

در عین حال قابلیت ارائه راهکار های ارتباطی مبتنی بر IP شامل Messaging , voiceو ارائه سرویس های VPNManagedو Managed Network و همچنین توان ارائه سرویس های Managed Storage شامل : Hosting, Data Mining , Storage و Data Warehousing و برخورداری از مجهز ترین و مدرن ترین مراکز اطلاعات داده ( Data Center ) که قادر است تا 5Gb پهنای باند را پشتیبانی کرده و تبادل اطلاعات یک میلیون کاربر را مدیریت کند.

این شرکت ، طراحی ، پیاده سازی و راه اندازی مجهز ترین سیستم جامع پشتیبانی عملیات سازمانی (OSS) به منظور IP-Based شدن بستر فعالیت شرکت ،ارتباط الکترونیکی با مشتریان و آگاهی این مشتریان از وضعیت سرویس های دریافتی و همینطور ، دارا بودن یکی از بزرگترین Contact Center های کشور جهت پاسخگویی شبانه روزی و بی وقفه به مشترکین سرویس های Wireless و Wimax نیز از جمله توانمندی های شرکت شبکه گستر پادرا است.

بهره مندی از یکی از مجهزترین NOC های کشور جهت مدیریت ، نظارت و کنترل شبکه های Wireless در سطح تهران و کشور ، اتصال به شبکه جهانی اینترنت از طریق فیبر نوری کشور با پهنای باند بیش از 900Mbps ، برخورداری از باندهای فرکانس اختصاصی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ICT جهت ارائه سرویس های بی سیم با فناوری های مختلف در سطح شهر تهران برخورداری از شبکه Metro Ethernet بی سیم در سطح شهر تهران با ظرفیت یک گیگابیت بر ثانیه ، نیز از دیگر امکانات و توانایی های این گروه است که باعث شده تا سهم قابل توجهی از مشتریان وفادار بازار اینترنت را در دست بگیرد.برگ نخست / درباره ما