برگ نخست / حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات

حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات

مشترک گرامی؛
شرکت‌ شبکه گستر با هدف "دسترسی به اینترنت برای همه مردم" فعالیت خود را آغاز نموده و درصدد است با فراهم نمودن ارائه خدمات مطلوب و پشتیبانی مناسب سرویس‌ها، کیفیت خدمات ارائه شده و رضایت مشترکین را افزایش دهد. به همین منظور و در راستای تحقق این اهداف، به عنوان اولین و تنها شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت از سال ۱۳۸۵ اقدام به ایجاد واحد Customer care (حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات) نموده است. با توجه به نقش انکارناپذیر رضایت مشتری در کلیه بازارهای جهانی، این واحد در کلیه شرکت‌های معتبر دنیا جهت رفع نیازهای مشترکین و برقراری ارتباط و هماهنگی آنها با شرکت وجود داشته گرچه در کشور ما به درستی شناخته نشده است. در واقع این واحد به عنوان نماینده مشترکین عمل کرده و بر کلیه مراحل فرآیند ارائه خدمات نظارت دارد.

از همان لحظه ابتدایی بوجود آمدن مشکل احتمالی برای مشترک، فعالیت بخش حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات آغاز می‌شود و تا کسب رضایت کامل مشترک ادامه دارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل در روند ارائه خدمات، وارد عمل شده و موانع موجود برای تحقق این امر را از میان بردارد. این واحد ملزم به پیگیری هرگونه شکایت و انتقاد در هنگام بروز مشکلات بوده، اگر در هر مرحله از روابط میان مشترک و شرکت خللی ایجاد شود، این بخش با توجه به حقوق قانونی مشترکین و در چارچوب قراردادهای خود اقدام نموده و بررسی‌های لازم را در این زمینه انجام می‌دهد تا تمامی مشترکین بتوانند سرعت و کیفیت بالای سرویس‌های شبکه گستر را تجربه کنند.

کلیه مشترکین محترم جهت پیگیری هرگونه مشکلات خود می‌توانند با بخش Customer care تماس گرفته و همکاران ما را در جریان مشکل خود قرار دهند. همکاران موظف هستند موارد مطرح شده را به طور دقیق و کامل بررسی کرده و در کلیه مراحل پیگیری، مشترک را در جریان آخرین اخبار و نتایج قرار دهند.

راه‌های ارتباطی با حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات
  1. گفتگوی اینترنتی , نظر سنجی و ثبت شکایت
  2. تماس تلفنی با شماره ۴۲۳۵۷ داخلی ۱
  3. ارسال پیغام در قسمت سئوال، انتقاد و پیشنهاد
  4. ارسال پیام کوتاه به شماره ۳۰۰۰۶۰۰
  5. پیغام برروی پیغام گیر این واحد در ساعات غیراداری
  6. ارسال فکس به شماره ۸۸۷۵۳۵۹۰
  7. خیابان سهروردی شمالی خیابان خرمشهر روبروی پمپ بنزین کوچه فرهاد ساختمان پلاد پ 3 طبقه دوم
  8. *ارتباط با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی :‌ www.cra.irبرگ نخست / حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات