برگ نخست / سرویس‌ها

سرویس‌ها

شرکت‌ شبکه گستر با داشتن تجربه طولانی در زمینه ارائه خدمات شبکه و سرویس‌های اینترنت و نیز پرسنل متخصص فنی در زمینه‌های نرم افزارهای سیستم و کاربردی طیف وسیعی از خدمات اینترنتی و مهندسی را ارائه می‌نماید که در زیر به توضیح مختصر آنها می‌پردازیم.

سرویس مناسب کاربران خانگی

اگر از اینترنت برای استفاده‌هایی چون ارسال و دریافت E-mail، مرور صفحات وب، دانلود در اندازه معمولی عکس و موسیقی و ... استفاده می‌نمایید، سرویس WIMAX را به شما توصیه می‌نماییم. سرویس‌های WIMAX شبکه گستر در دو نوع «حجمی و نامحدود» تعریف شده‌اند که بسته به منطقه و نوع استفاده، از طرف کارشناسان فروش به شما معرفی گردیده و در اختیارتان قرار می‌گیرد.

سرویس مناسب سازمان‌ها و شرکت‌ها

اگر کاربر شرکت و یا سازمان هستید، می‌توانید از سرویس‌های Wireless با پهنای باند بیش از 4Mbps استفاده نمایید. تجربه ما نشان می‌دهد باتوجه به حجم کاری شرکت‌ها و سازمان‌ها، حداقل پهنای باند برای این نوع مصرف کننده‌ها معادل 4Mbps یا بالاتر است که می‌تواند با استفاده از روش‌های بی‌سیم تهیه شود.

سرویس‌های مختلف شبکه گستر

اینترنت بی‌سیم WiMAX
شبکه WiMAX شرکت‌ شبکه گستر با پهنای باند اختصاصی و اشتراکی راه‌اندازی شده و در آینده‌ای نزدیک سطح وسیعی از شهر تهران را پوشش خواهد داد. این شبکه انواع خدمات اینترنتی را به شرکت‌ها و سازمان‌های پر مصرف تا کاربران کم مصرف خانگی، ارائه خواهد داد.
اطلاعات بیشتر درباره WiMAXبرگ نخست / سرویس‌ها